آخرین اخبار و مقالات منتشر شده
30 بهمن 1402

چالش های بانکداری باز در سال 2024 به هفت بخش تقسیم می شود که در زیر به آن می پردازیم. (بیشتر…)

21 آذر 1402

ترکیب جالبی در جامعه ما وجود دارد به نام صندوق قرض‌الحسنه دوستانه یا خانوادگی. به طور کلی نحوه کار این صندوق‌ها به این شکل است که عده‌ای از دوستان یا همکاران یا اعضای خاص یک خانواده با هم قرار می‌گذارند که در روز مشخصی، سرمایه مشخصی (ثابت یا ماهانه) در یک صندوق قرار دهند و آن را در هر ماه به یکی از اعضای صندوق بدهند. سپس عضوی که وام (قرض) را دریافت کرده مبلغ دریافت شده را طی اقساطی با تعداد مشخصی که مورد توافق همگان است به صندوق مرکزی باز پس می‌دهد. (بیشتر…)

1 آذر 1402

شرکت توسعه فن‌آوری‌های روز فرازِ بانک ایران زمین در همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با حضور پررنگ خود درخشید. (بیشتر…)

28 آبان 1402

شرکت «توسعه فن‌آوری های روز فراز» با زیرساخت بانکداری دیجیتال خود در راستای شعار «بانک ایران زمین ، بانک دیجیتال» در دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت حضور خواهد یافت. (بیشتر…)

24 آبان 1402

زیرساخت نئوبانک شرکت فن‌آوری های روز فراز به عنوان استارت آپ منتخب در نمایشگاه WEB SUMMIT 2023 کشور پرتغال حضور یافت. (بیشتر…)

5 مهر 1402

شرکت توسعه فناوری های روز فراز، وابسته به بانک ایران زمین به عنوان یک شرکت توسعه‌دهنده زیرساخت‌ها و پلتفرم‌های نرم‌افزاری در  صنعت بانکداری دیجیتال موفق به دریافت دانش بنیانی نوپا از سوی کارگروه ارزیابی و تشخیص شرکت‌ها و مؤسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد. (بیشتر…)

توسعه فناوری‌های روز بانک ایران زمین
وبلاگ