سرویس های نوین در صنعت بانکداری
استفاده از فناوری های روز دنیا در راستای تحول دیجیتال در صنعت بانکداری، بلاک چین ، هوش مصنوعی و دیگر تکنولوژی های عصر امروز
کلیک کنید
فراز ایران زمین
فصل گسترش فناوری دیجیتال
کلیک کنید

راهکار ها و محصولات فراز

بوم فراز

پلتفرم بانکداری باز

فراز پلاس

پلتفرم همراه بانک

مدیریت قبوض

Electronic Bill Presentment and Payment

1.5میلیون

کاربر بانک ایران زمین از زیر ساخت پلتفرم بوم فراز استفاده می کنند

6 بوم اصلی

بانکداری باز کشور به بوم فراز متصل هستند

5سال

تجربه در راه اندازی و اتصال شرکت ها به زیر ساخت بانکداری باز فراز
فراتر از بانکداری الکترونیکی

ما فراز را با هدفی متعالی آغاز کردیم

بانک ایران زمین از ابتدای سال۱۳۹۵، شعار «بانک ایران زمین ، بانک دیجیتال» را برای خود برگزید و در همین راستا پروژه‌های متعددی را برای ایجاد زیرساخت‌های لازم جهت تحقق این شعار و هدف تعریف و آغاز کرد.

از مهمترین این پروژه ها، می‌توان به زیرساخت بوم فراز و زیرساخت امنی چنل بانک ایران زمین اشاره کرد که فاز اول این پروژه‌ها در مرکز نوآوری ایران زمین انجام و آماده عملیاتی گردید. در مسیر تحقق بانک دیجیتال ایران زمین برای پاسخ گویی به نیازمندی‌های نرم‌افزاری روز افزون بانک، شرکت توسعه فناوری‌های روز فراز تاسیس گردید تا علاوه بر ادامه توسعه زیرساخت‌های امنی چنل و بوم ایران زمین، کلیه نیازهای نرم‌افزاری بانک ایران زمین را مرتفع نماید.

چشم انداز بلند مدت شرکت فراز ؛ ایجاد ، توسعه و بهبود روز افزون همه نیازمندی‌های نرم‌افزاری یک بانک دیجیتال است. بانک دیجیتال ایران زمین بر بستر  بانکداری باز  استوار  گردیده است. بانکداری باز ، نیازمند ارائه کلیه سرویس ها و خدمات بانکی به صورت دیجیتال است که بوم فراز ایران زمین این وظیفه را بر عهده دارد.

مشتریان حقوقی و حقیقی بانک علاوه بر  استفاده از سامانه‌های موبایل و اینترنت بانک ایران زمین می‌توانند با بهره‌گیری از سرویس‌ها و API  های بوم فراز ، خدمات شخصی‌سازی شده بانکی را در سامانه‌های اختصاصی خود دریافت و تجربه منحصر بفردی را برای مخاطبان خود ایجاد نمایند. سند باکس بوم ایران زمین نیز محیط مناسبی را برای توسعه و بهره‌گیری از خدمات دیجیتال بانک برای مشتریان ایجاد می‌نماید.

از مهمترین دستاوردهای ایجاد زیر ساخت بانک دیجیتال، قابلیت اتصال و توسعه ایده‌ها و راه کارهای نوآورانه و هوشمندانه استارتاپ‌ها و فین‌تک‌ها است که هم‌اکنون در بانک دیجیتال ایران زمین مهیا گردیده است و مرکز نوآوری ایران زمین به عنوان بازوی نوآوری بانک، استارتاپ‌های متعددی را برای بهره‌گیری و توسعه بر روی این بستر حمایت نموده و پرورش داده است.

محیط کار فراز چگونه است؟

در فراز، کمیّت مهم نیست، کیفیت مهم است.
کم کار کردن مهم نیست، هوشمندانه کار کردن مهم است.
ما معتقدیم کارمند شاد، انگیزه بیشتری برای هوشمندانه کارکردن دارد و به همین خاطر همواره در تلاش برای حفظ محیط شاد و سپری کردن اوقات خوش در ساعات کاریمان هستیم. اینجا کنار هم به دور از دغدغه و استرس، ساعات کاریمان را زندگی می‌کنیم و معتقدیم محیطی شاد، تفکر خلاق به همراه دارد و این همان هدف ماست.

راهکارهای فراز

راهکار های ارائه شده توسط فراز، شامل بوم و پلتفرم  open api  بانکی ، پلتفرم omnichannel، اپلیکیشن آماده استفاده و بدون برند بانکی (بر روی پلتفرم آمنی چنل) ، راهکار برداشت مستقیم از حساب ، راهکار پرداخت مستقیم از حساب و … و بسته های آماده ارائه سرویس های انتقال وجه طراحی شده برای مجموعه های کارگزاری، بیمه و … میباشد. فراز آماده است با همفکر و همکاری سازمان ها و شرکت ها، با استفاده از زیر ساخت های فنی خود، راهکارهای مرتبط و متناسب با نیاز مشتریان را در کوتاهترین زمان ممکن آماده کرده در اختیار ایشان قرار دهد.

فراز برای مشتریان چه دارد؟

مشتریان میتوانند تمام نیازهای مالی و بانکی خود را از صفر سفر مشتری (احراز هویت و عضویت در سیستم) تا تمامی سرویس های امتقال وجه و برداشت مستقیم و پرداخت و … از فراز دریافت نمایند و در سیستم های زیر ساختی خود پیاده سازی کنند تا جریان های مالی و بانکی درون سازمان و شرکت مشتری، با سریعترین شکل ممکن و حتی به صورت اتوماتیک و زمانبندی شده با محدودیت های مشخص شده، پیاده سازی و اجرا گردد . در این زمینه فراز مشاوره های کسب و کاری و فنی مورد نظر را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است.

آخرین اخبار

مشاهده‌ی اخبار روز دنیای بانکداری الکترونیکی

چالش های بانکداری باز در سال 2024 به هفت بخش تقسیم می شود که در زیر به آن می پردازیم. (بیشتر…)

ترکیب جالبی در جامعه ما وجود دارد به نام صندوق قرض‌الحسنه دوستانه یا خانوادگی. به طور کلی نحوه کار این صندوق‌ها به این شکل است که عده‌ای از دوستان یا همکاران یا اعضای خاص یک خانواده با هم قرار می‌گذارند که در روز مشخصی، سرمایه مشخصی (ثابت یا ماهانه) در یک صندوق قرار دهند و آن را در هر ماه به یکی از اعضای صندوق بدهند. سپس عضوی که وام (قرض) را دریافت کرده مبلغ دریافت شده را طی اقساطی با تعداد مشخصی که مورد توافق همگان است به صندوق مرکزی باز پس می‌دهد. (بیشتر…)

شرکت توسعه فن‌آوری‌های روز فرازِ بانک ایران زمین در همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با حضور پررنگ خود درخشید. (بیشتر…)

شرکت «توسعه فن‌آوری های روز فراز» با زیرساخت بانکداری دیجیتال خود در راستای شعار «بانک ایران زمین ، بانک دیجیتال» در دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت حضور خواهد یافت. (بیشتر…)

زیرساخت نئوبانک شرکت فن‌آوری های روز فراز به عنوان استارت آپ منتخب در نمایشگاه WEB SUMMIT 2023 کشور پرتغال حضور یافت. (بیشتر…)

شرکت توسعه فناوری های روز فراز، وابسته به بانک ایران زمین به عنوان یک شرکت توسعه‌دهنده زیرساخت‌ها و پلتفرم‌های نرم‌افزاری در  صنعت بانکداری دیجیتال موفق به دریافت دانش بنیانی نوپا از سوی کارگروه ارزیابی و تشخیص شرکت‌ها و مؤسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد. (بیشتر…)

آخرین اخبار دنیای تکنولوژی
مشاهده‌ی همه‌ی مقالات